Wczytuję dane...

Baterie

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria komputerowe, ale również przydatne w codziennym użytkowaniu elementy elektroniczne. Bogaty asortyment umożliwia wybór chętnie wykorzystywanych w domowych urządzeniach baterii alkalicznych. Wyróżniają się one długą żywotnością i efektywną wydajnością, co przekłada się na jakość stosunku do ceny.

Akumulator r3 i r6 również znajdują się w asortymencie, dzięki czemu swobodnie będzie je można wykorzystać w odbiornikach radiowych, aparatach fotograficznych, a nawet dziecięcych zabawkach. Alkaliczne baterie dostępne w sklepie internetowym dostępne są w kilku opcjach, dzięki czemu można wybrać modele pakowane po jednej czy dwie sztuki, a nawet blister dziesięciu i dwunastu.

Możliwość wielokrotnego ładowania produktów nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas, ale także umożliwi Ci dbanie o środowisko naturalne. Dostępne w ofercie akumulatory r3 lub r6 gwarantują również niezawodne zasilanie, dzięki czemu swobodnie możesz je wykorzystać w urządzeniach potrzebnych w codziennym użytkowaniu. Sprawdź, czy znajdziesz u nas produkty, które sprostają Twoim wymaganiom!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów