Wczytuję dane...

Artykuły Czyszczące

Naszym klientom proponujemy kompleksową ofertę, w której nie tylko znajdują się potrzebne akcesoria komputerowe w postaci myszek bezprzewodowych oraz dysków twardych. Dostępne są również artykuły czyszczące, dzięki którym możemy zadbać o stan naszego miejsca pracy czy relaksu.

W asortymencie dostępne są tubki, w których znajduje się sprężone powietrze do komputera, dzięki któremu bez problemu można sprzątnąć kurz z obudowy czy wydmuchać okruszki spod przycisków klawiatury. Po wykonaniu wspomnianych czynności nasza codzienna praca z pewnością stanie się znacznie bardziej komfortowa. Preparaty, w których znajduje się sprężone powietrze, dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Antystatyczna pianka do plastiku czy płyn do usuwania naklejek umożliwią zadbanie o zakupiony lub powierzony nam sprzęt wraz z akcesoriami. Regularne pozbywanie się zabrudzeń wpłynie pozytywnie na stan oraz długość użytkowania sprzętów. Preparat do usuwania naklejek gwarantuje zachowanie estetycznej i czystej powierzchni. Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów