Wczytuję dane...
Model: 795524
Kod producenta: PB-N83
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902666661708
Wysyłka od: 10.20 PLN
Producent: aukey

Aukey PB-N83 Basix Mini bardzo niewielki, ale bardzo potężny power bank 

Prezentowany model to jeden z najmniejszych i najlżejszych power banków 10000 mAh (37 Wh), jakie dostępne są aktualnie na rynku. Wyposażony został w dwa porty USB-A i USB-C, a także w technologie Quick Charge 3.0 18W oraz Power Delivery PD 20W. Podobnie jak w wielu innych urządzeniach marki Aukey, w tym modelu o minimalistycznym designie nie zabrakło również inteligentnej ochrony, a więc szeregu zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo ładowanym urządzeniom. Dlaczego jeszcze warto postawić na ten właśnie model power banka? Czytaj dalej, a poznasz więcej szczegółów. 

Ultrakompaktowe wymiary, minimalistyczny design, wskaźnik naładowania LED 

Power bank Aukey PB-N83 Basix Mini jest tak niewielki, że śmiało można określić go jako model ultrakompaktowy. Jego wymiary wynoszą zaledwie 27.0 x 57.7 x 80.5 mm, więc bez problemu mieści się w dłoni. Co więcej, niska jest także waga urządzenia tylko 174 gramy. To model wyjątkowo minimalistyczny, pozbawiony jakichkolwiek zbędnych elementów. W połączeniu z dominującą czarną kolorystyką sprawia to, że power bank świetnie wpasuje się w każde praktycznie otoczenie, nie kolidując z pozostałym wyposażeniem. Co istotne, już na pierwszy rzut oka będziesz wiedział, czy power bank sam jest naładowany urządzenie wyposażone zostało w bardzo użyteczny wskaźnik LED, który poinformuje Cię o stanie dostępnej mocy. 

Idealny power bank na bliższe i dalsze podróże 

Z uwagi na swoje ultrakompaktowe wymiary, niewielką wagę i dużą pojemność (10000 mAh) czarny power bank Aukey PB-N83 Basix Mini doskonale sprawdzi się nie tylko w domu czy w biurze, ale także, a może nawet przede wszystkim w bliższych i dalszych podróżach. Z łatwością zmieści się w torbie, plecaku, a nawet w kieszeni, więc bez trudu zabierzesz go ze sobą wszędzie tam, gdzie może okazać się potrzebny. Warto też dodać, że pojemność tego modelu jest poniżej limitu dla międzynarodowych lotów, dlatego możesz zabrać go w bardzo nawet daleką podróż i korzystać z niego w dowolnym miejscu na świecie, wygodnie wyposażając swoje urządzenia w potrzebną moc. 

Szybkie ładowanie i możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie 

Znajdujący się w power banku Aukey PB-N83 Basix Mini port USB-C obsługuje do 20 W PD i świetnie sprawdzi się np. przy ładowaniu iPhonea 12 (wystarczy 30 minut, by naładować go od 0 do 50%). Z kolei port USB-A obsługuje szybkie ładowanie 18 W Quick Charge 3.0, idealne podczas uzupełniania w niezbędną moc szeregu urządzeń z systemem Android (ta ładowarka zrobi to z maksymalną prędkością). Oczywiście model umożliwia też ładowanie dwóch urządzeń w tym samym momencie, jako że porty USB-A i USB-C umieszczone zostały tutaj na przeciwległych końcach urządzenia. Sam power bank ładowany jest przez port USB-C, jednak w czasie, gdy się to odbywa, możesz wykorzystać drugi port do ładowania innego sprzętu.  

Bezpieczeństwo ładowanych urządzeń 

Jak już wspominaliśmy we wstępie, ultrakompaktowy power bank Aukey PB-N83 Basix Mini wyposażony został w tzw. inteligentną ochronę. Urządzenie posiada szereg wbudowanych zabezpieczeń, w tym m.in. przed przegrzaniem, przetężeniem oraz przeładowaniem.  

Akcesoria w zestawie:

1 x Power Bank AUKEY PB-N83 Black

1 x kabel AUKEY USB-C - USB-A (0.3m)

Wymiary:

27.0 x 57.7 x 80.5mm

Pasuje do:

Pozostałe parametry:

 • Technologie ładowania Quick Charge 3.0, Pass-Through Charging, Fast Charge, Power Delivery 3.0 
 • Dodatkowe udogodnienia wskaźnik stanu baterii LED  
 • Moc nominalna 20 W  
 • Pojemność 10000 mAh/37Wh 
 • Szybkie ładowanie iPhone. Dzięki USB-C Power Delivery 20W

Telefony i smartfony

 • depth: 

  35

 • height: 

  110

 • Kolor: 

  Czarny

 • Napięcie: 

  12

 • Pojemność baterii: 

  10000

 • Porty USB: 

  1 x USB 3.1 Type-C

 • Typ baterii: 

  Wewnętrzna

 • Typ ogniwa: 

  Li-ion

 • Waga: 

  174

 • width: 

  95